develoco
12 دی 1401 - 19:20

خون خواهی شهید قدس بدون آزادی قدس رقم نخواهد خورد

همدان-مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران گفت: خون شهید قدس بدون آزادی قدس رقم نخواهد خورد و فرزندان ایران انتقام خون شهدای مقاومت را از شما خواهند گرفت.

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار رمضان شریف در سومین سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی که در شهرستان نهاوند برگزار شد، اظهار کرد: امروز همه دشمنان سودای آزادی ملت ایران را دارند و علت آن این است که ما نتوانستیم دستاوردها و مجاهدت‌های انقلاب را به نسل خود انتقال دهیم.

وی با تأکید بر تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی افزود: امروز اگر مردم تاریخچه رفتار پهلوی و گروهک را بدانند و میزان خباثت آنها را مطلع شوند و همچنین دستاوردهای انقلاب اسلامی بازگو شود، دشمن هرگز موفق به پیاده کردن اهدافش نخواهد شد.

مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران گفت: سردار سلیمانی مردمان این سرزمین را خوب شناخته بود و صادقانه تلاش کرد همه را زیر خیمه ولایت جمع کند و برای ملت ایران سرمایه تولید کند و باعث شد آمریکایی‌ها و صهیونیسم‌ها عقب نشستند.

وی با بیان اینکه خداوند اراده کرده بود دشمنان در موضوع داعش یک بار دیگر از ملت بزرگ ایران سیلی بخورند، گفت: امروز می‌بینیم که دشمن دست و پا می‌زند و در یک میدان سخت تلاش دارد از طریق فضای مجازی ما را با چالش مواجه کند.

سردار شریف با اشاره به اینکه همه تلاش دشمن و آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها بر این است که از ملت ایران و رهبری عزیز انتقام بگیرند، عنوان کرد: نوک پیکان دشمن به سمت رهبری است چراکه آنها همه شکست‌های خود را از سوی رهبری داهیانه ایشان می‌دانند.

وی با اشاره به آیاتی از قرآن کریم خطاب به دشمنان گفت: بدانید که ملت مقاوم ایران مستحکم‌تر از آن است که بتوانید به آن ضربه بزنید؛ تازه اول راه است و فصل شکست شما و بالندگی جمهوری اسلامی آغاز شده است و با همین فرزندان که تصور می‌کردید سربازان شما هستند، شما را شکست خواهیم داد.

مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران اضافه کرد: خون شهید قدس بدون آزادی قدس رقم نخواهد خورد و فرزندان ایران انتقام خون شهدای مقاومت را از شما خواهند گرفت.

وی با بیان اینکه آینده از آن انقلاب اسلامی و رهروان آن است، تأکید کرد: دشمنان هیاهو دارند، اما اتفاق خاصی نخواهد افتاد و مدارای ما این است که صف معترضین از کسانی که از سرویس‌های بیگانه دستور می‌گیرند، جدا شود وگرنه جمع کردن اغتشاشات کار خاصی نیست.

سردار شریف اظهار کرد: چیزی که دشمنان می‌خواستند این بود که با اغتشاشگران بجنگیم اما با متانت برخورد کردیم و تلاش شد کسی آسیب نبیند.

وی با اشاره به اینکه ما مطیع رهبران و ملتمان هستیم و تلاش بر آن است خون بی‌گناهی ریخته نشود، گفت: برای آنها مهم نیست چه کسی کشته یا شهید می‌شود، هدف به هم ریختن امنیت کشور است.

مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران تصریح کرد: برای کشوری که می‌تواند منافع کشور را تا مرزهای دورتر تأمین کند چنین اتفاقاتی ناچیز است اما ما متانت به خرج دادیم.

وی با بیان اینکه ما در همه حوزه‌ها سرآمد هستیم و دشمنان همه چیز را وارونه جلوه می‌کنند و توهم دارند، افزود: دشمنان دنبال انتقام از ایران هستند، کرامتی که زن در انقلاب اسلامی دارد در هیچ جای کره عالم نظیر ندارد، الگوی زنان ما حضرت فاطمه زهرا (س) است.

سردار شریف با بیان اینکه ملت ما الهام بخش است و دشمنان را در همه دسیسه‌ها منکوب کرد، افزود: آمریکایی‌ها مجبور شدند از عراق و افغانستان فرار کنند و این نتیجه جبهه مقاومت است که همه از دستاوردهای خون شهید سلیمانی و جبهه مقاومت است و این راه توسط سردار قاآنی ادامه دارد.

وی خاطرنشان کرد: دشمنان در ضعیف‌ترین نقطه هستند و امروز آمریکا در مشکلات خود غوطه‌ور شده است.

منبع: مهر
شناسه خبر: 950831