develoco
14 آذر 1401 - 13:38

فرمانده سپاه قزوین: نباید اجازه دهیم دشمن ما را سرگرم اختلاف‌ها و دعواهای سیاسی کند

فرمانده سپاه استان قزوین با بیان اینکه سپاه و نیروهای انتظامی و انتظامی ما جان خود را فدای همه ملت به ویژه دانشجویان می‌کنند، گفت: امروز زمان اعتماد و باور به همدیگر است و نباید اجازه دهیم که دشمن ما را سرگرم اختلاف‌ها و دعواهای سیاسی کند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قزوین، سردار سرتیپ‌دوم پاسدار رستمعلی رفیعی‌ آتانی امروز در مراسم اختتامیه لیگ علمی پایای استان قزوین که در مجتمع لاله برگزار شد، با اشاره به در پیش بودن روز دانشجو اظهار داشت: امروز شاهد این هستیم که برخی افراد می‌خواهند با انگیزه سوء استفاده‌های شخصی دانشجویان و دانشگاهیان ما را تحلیل می‌کنند و البته در جبهه مقابل شاهد تحلیل‌های حقیقی و واقع‌بینانه هستیم.

وی با اشاره به تحصیل بیش از 3 میلیون نفر دانشجو در کشور گفت: امروز تکلیف همه ما این است که برای تقویت جنبش‌های علمی و فرهنگی دانشجویان تلاش کنیم و به احترام دانشجویان انقلابی و نخبه دست به سینه بایستیم. هر چند برخی هم در مقابل دانشجویان ایستاده‌اند تا در دل دانشجویان مخلص و نخبه ما ترس ایجاد کنند.

رفیعی آتانی با بیان اینکه سپاه و نیروهای انتظامی و نظامی ما جان خود را فدای همه ملت به ویژه دانشجویان می‌کنند، اضافه کرد: امروز زمان اعتماد و باور به همدیگر است و نباید اجازه دهیم که دشمن ما سرگرم اختلاف‌ها و دعواهای سیاسی کند. هدف دشمن این است که ما را درگیر این دعواها کند تا بتواند سرعت پیشرفت ما برای فتح قله‌های افتخار و موفقیت را بگیرد.

فرمانده سپاه حضرت صاحب‌الامر(عج) در ادامه سخنانش با اشاره به دستاوردهای دانشجویان و دانشگاهیان برای کشور گفت: امروز 7 هزار دانشمند هسته‌ای داریم که معدل سنی آنها 27 سال است و همین دانشمندان هسته‌ای بزرگ‌ترین اهرم اقتدار این کشور محسوب می‌شوند و دشمن می‌داند تا سال‌های سال نمی‌تواند به این راحتی جلوی پیشرفت‌های هسته‌ای ما را بگیرد و به همین خاطر تلاش می‌کند از طریق فتنه و آشوب به ما ضربه بزند.

رفیعی آتانی با ذکر اینکه امروز غربی‌ها همه رسانه‌های دروغ‌پراکنی خود را برای انحراف ذهن نخبگان دانشجو و دانش‌آموز ما پای کار آورده‌اند، افزود: آنها به دروغ خود را دلسوز جوانان و نخبگان ما معرفی می‌کنند، در حالی که برای جوانان خود هم ارزش قائل نیستند و به همین خاطر نباید فریب دروغ‌های جلوی دوربین آنها را بخوریم و باید دعوای‌های پشت پرده این رسانه‌ها را ببینیم.

وی ادامه داد: امروز شاهد این هستیم که کشورهایی که سال‌ها برای سایر کشورها نسخه تحریم می‌پیچیدند، با بحران سوخت و تورم بی‌سابقه روبه‌رو شدند و امروز کمر ساکنان کشورهای غربی زیر بار مالیات‌های سنگین خم شده است و با وجود این شرایط ترسناکی که دارند، با پررویی خود را خیرخواه جوانان و نخبگان ما نشان می‌‌دهند.

رفیعی آتانی یادآور شد: خیرخواه واقعی این کشور همین جوانان هستند که در هر کدام از بزنگاه‌های تاریخ انقلاب پای دفاع از عزت و شرف این ملت ایستاده‌اند و در جبهه علمی هم همه سنگرهای دشمنان را فتح کرده‌اند و امروز هم بزرگ‌ترین نگرانی دشمن مربوط به همین جوانان نخبه افتخارآفرین است

انتهای پیام/ن

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 898115